banner2

Somer Sivrioğlu'ndan Masterchef Tunahan'a duygusal veda

Masterchef jüri üyelerinden şef Somer Sivrioğlu, yarışmaya veda eden Tunahan için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

Magazin 21.09.2021, 14:42 21.09.2021, 15:02
Abone ol
Somer Sivrioğlu'ndan Masterchef Tunahan'a duygusal veda

Masterchef Türkiye 2021'de yarışmaya veda eden son yarışmacı tavırlarıyla dikkat çeken Tunahan Ak oldu. 20 yaşındaki Tunahan'ın veda sırasında yaptığı konuşma izleyicilere duygusal anlat yaşattı. Yarışmada jüri koltuğunda oturan Somer Sivrioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tunahan'a veda etti. Somer Şef'in paylaşımı çok sayıda beğeni aldı.

"YOLUN AÇIK OLSUN MAYHOŞ ÇOCUK"

Somer Şef, paylaşımında Tunahan'ın veda sırasında söylediği "Hayatı, zamanında yeterince ciddiye aldığımda ve uçmak istediğimde hep kanatlarımı kırmaya çalıştılar. O yüzden de, ben bu maskeyi kendim değil, toplumun baskısıyla oluşturdum diyebilirim. Bu kendine güvenmenin de benim sorunum fakat, bu benim kendime empoze ettiğim bir şey değildi, bu bulunduğum çağdan ve toplumdan kaynaklı olan bir şeydi. Ben, buradan beni dinleyen herkese sesleniyorum. Lütfen, bu ülkenin gençlerine şans versinler ve o şans verildiğinde neler yapabileceklerini izlesinler." sözleri hatırlattı.

Sivrioğlu, paylaşımının devamında "Bu ülkenin güzel gençlerine çok daha umutlu, güvenli ve aydınlık bir gelecek bırakmak hepimizin boynunun borcu olsun. Heeee Tunahan, kocaman bir heeeee. Yolun açık, yüzün güleç olsun mayhoş çocuk." notunu yazdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!