DOLAR
9.3693 0.41
EURO
10.9219 0.66
ALTIN
534.91 1.03
BIST
1417.7 0.58

Şoke eden iddia! 'Burak Sergen'in hemşiresi de işin içinde'

Burak Sergen'in boşanma aşamasında olduğu eşi Nihan Ünsal'ın Özer Kaçmaz'la sevgili olduğu ortaya çıktı. Kaçmaz'ın iki çocuğunun annesi çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Magazin 12.10.2021, 09:45 12.10.2021, 10:16
Şoke eden iddia! 'Burak Sergen'in hemşiresi de işin içinde'

Magazin dünyası geçtiğimiz hafta oyuncu Burak Sergen'in yaşadığı ihanetle sarsıldı. Oyuncunun 4 ay önce evlendiği Nihan Ünsal'ın, Özer Kaçmaz ile sevgili olduğu ortaya çıktı. Haberlerin ardından Sergen boşanma davası açarken, Özer Kaçmaz'ın iki çocuğunun annesi Züleyha Şehitoğlu'ndan çok konuşulacak açıklamalar geldi.

TV100'e konuşan Şehitoğlu, olaylara dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Özer Kaçmaz'la 2018'de boşandıklarını, daha sonra yeniden barışıp aynı evde yaşamaya başladıklarını söyleyen Şehitoğlu, "Bu kadın annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Özer’le kavgamız sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu kadın eşimi 'Ben seni eskiden beri çok beğeniyordum' deyip ayartmış. Eve girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilişkisi yaşamadığına, iki arkadaş gibi olduklarına eşimi ikna etmiş." dedi.

"HEMŞİRESİ DE İŞİN İÇİNDE"

Özer Kaçmaz ile Nihan Ünsal'ın fotoğraflarının yeni çekildiğini söyleyen Züleyha Şehitoğlu, açıklamalarına şöyle devam etti: 

"Eşim saftır, bu kadının kendisine aşık olduğuna inanmış ama şimdi her şeyi gördü. Burak Sergen’e ve bana yapılanlar yanlarına kalmasın. Burak Bey’in davasında da şahitlik yapmaya hazırım."

TEDBİR KARARI ALDIRDI

Oyuncu Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Karara göre Ünsal Burak Sergen'e herhangi bir iletişim aracı ile ulaşamayacak, ev ve çalışma alanlarına yaklaşamayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?