Sitare Akbaş'la sessiz sedasız ayrılmıştı! Murat Dalkılıç yeni aşkını buldu! Bakın o isim hangi ünlü oyuncu çıktı

Murat Dalkılıç, sevgilisi Sitare Akbaş ile bir süre önce sessiz sedasız bir şekilde yollarını ayırmıştı. Dalkılıç'ın başka bir şarkıcı ile yakınlaştığı iddia edildi. İkilinin birlikte çekilen fotoğrafı ortaya çıktı.

Magazin 17.09.2022, 19:34 17.09.2022, 19:53
Abone ol
Sitare Akbaş'la sessiz sedasız ayrılmıştı! Murat Dalkılıç yeni aşkını buldu! Bakın o isim hangi ünlü oyuncu çıktı

Popçu Murat Dalkılıç, son olarak Sen Kapımı Çal dizisinde Hande Erçel ile birlikte rol alan Sitare Akbaş ile aşk yaşamıştı. Şarkıcı, Akbaş ile yollarını geçtiğimiz haftalarda ayırdı. Dalkılıç'ın kalbini başka bir oyuncuya kaptırdığı ortaya çıktı. 

Murat Dalkılıç, şarkılarının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık adından söz ettiriyor. Merve Boluğur ile boşandıktan sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Dalkılıç, oyuncu ile de yollarını ayırmıştı. Ünlü popçu, Hande Erçel'in ardından Sitare Akbaş ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

YAZI BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Sitare Akbaş'la nikah masasına oturmaları beklenirken geçtiğimiz haftalarda ayrıldıkları ortaya çıktı. Murat Dalkılıç'ın oyuncu Çağla Boz ile aşk yaşadığı öğrenildi. İkilinin Tolgahan Sayışman imzalı Aynasız filminde tanıştıkları, yaz tatilini Çeşme'de birlikte geçirdikleri söyleniyor.

Diğer yandan çiçeği burnunda çiftin birlikte çekilmiş fotoğrafları da ortaya çıktı. İşte o fotoğraf...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!