banner2

Sinan Akçıl'dan eski eşi Burcu Kıratlı'ya çok konuşulacak gönderme! Aleyna Kalaycıoğlu'na aşkını haykırıp gerçeği açıkladı

Sinan Akçıl'ın eski eşi Burcu Kıratlı, Aleyna Kalaycıoğlu hakkında 'Sinan'a abi diyordu' demişti. Konuyla ilgili sorulara yanıt veren Akçıl, eski eşini yalanladı ve ilişkilerini itiraf etti.

Magazin 01.11.2022, 23:39 01.11.2022, 23:53
Abone ol
Sinan Akçıl'dan eski eşi Burcu Kıratlı'ya çok konuşulacak gönderme! Aleyna Kalaycıoğlu'na aşkını haykırıp gerçeği açıkladı

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile ikinci kez boşanmasının ardından gönlünü Survivor yarışmasıyla tanınan Aleyna Kalaycıoğlu'na kaptırdı. Geçtiğimiz hafta Paris'te sevgilisinin doğum gününü kutlayan Akçıl, önceki akşam bir mekan çıkışı görüntülendi. Akçıl, eski eşi Burcu Kıratlı'nın "Aleyna, Sinan'a abi diyordu" sözlerine yanıt verdi.

"BURCU YALAN SÖYLÜYOR"

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl, "Konuşanlar her zaman olur sorun yok. O dava benim için kapandı. Onunla ilgili bir şeye girmek istemiyorum. Bitmiş hayatlar. Aleyna bir kere annesiyle geldi. Sizli bizli konuştuk. Ağabey kelimesini ağzından duymadım. Bu yalanı da düzeltmiş olalım." dedi.

"ALEYNA İLE ÇOK MUTLUYUZ"

Akçıl, "Paris tatiliniz nasıl geçti?" sorusuna "Aleyna çok yetenekli. Her zaman arkasındayım. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal. Ben bu aşk haberlerinden de rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz." diye cevap verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!