Yandex Metrica

Sibel Can'dan yılbaşı rekoru! Milyonluk ücreti dudak uçuklattı

Sibel Can'dan yılbaşı rekoru! Milyonluk ücreti dudak uçuklattı

Geçtiğimiz günlerde 6 yılın ardından İstanbul'da sahne alan Sibel Can, kırmızı elbisesiyle çok konuşulmuştu. Şarkıcı bu kez yılbaşı galası için aldığı teklifle gündem oldu.

Magazin

18.05.2024, 14:12

Yılbaşı gecesi için geri sayım başlarken, ünlü isimlerin sahne fiyatları yavaş yavaş belli oluyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da sahne alan şarkıcı, sahne kıyafetiyle gündem olmuştu. 

Sahnesi ve sesi ile günlerce magazin gündeminden düşmeyen Sibel Can, yılbaşı galasında aldığı ücretle gündemi salladı. Hürriyet'in haberine göre; Yılbaşı gecesi sahneye çıkması için birçok teklif alan sanatçı, İstanbul'da sahne almaya karar verdi.

İddiaya göre Sibel Can'a yılbaşı galası için 2.5 milyon lira teklif götürülmüş. İlk programında 1 milyon lira alan sanatçı, 11 Aralık'ta tekrar sevenleriyle buluşacak. Bu program için de 1 milyon TL alacak olan şarkıcı, üç gece için toplam 4.5 milyon lira almış olacak.

Ünlülerin yılbaşı programları ve alacakları rakamlar geçtiğimiz hafta açıklanmış, en yüksek ücretlerin 900 bin-1 milyon TL olması dikkat çekmişti. Sibel Can 2.5 milyon lira ile bir rekora imza atmış oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading