banner2

Shakira ile Lewis Hamilton birlikte mi? Aşk iddialarını güçlendiren fotoğraf 

İki çocuğunun babası Pique ile 11 yıllık ilişkisi ihanete uğraması nedeniyle biten Kolombiyalı şarkıcı Shakira, İngiliz F1 pilotu Lewis Hamilton ile birlikte görüntülendi. İkilinin sosyal medyada paylaşılan görüntüleri, aşk iddialarını güçlendirdi. 

Magazin 07.06.2023, 10:59 07.06.2023, 12:19
Abone ol
Shakira ile Lewis Hamilton birlikte mi? Aşk iddialarını güçlendiren fotoğraf 

Ünlü şarkıcı Shakira ve Formula 1 yarışçısı Lewis Hamilton arasında aşk mı başladı? 

İkilinin hafta sonu Barcelona'da yapılan F1 yarışının ardından birkaç arkadaşıyla birlikte akşam yemeğinde görülmesi, ilişki söylentilerini güçlendirdi.

SAMİMİ FOTOĞRAF

38 yaşındaki Lewis'in ikinci olduğu yarış sonrası, Sudan asıllı Kanadalı şarkıcı Şair Mustafa, Fai Khadra ve Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile birlikte yemeğe gittiği öğrenildi. Şair Mustafa'nın Instagram'da paylaştığı fotoğrafta, Hamilton'ın kolunu Shakira'nın beline dolaması gözlerden kaçmadı.

İki çocuk annesi Shakira ve İngiliz sporcu Hamilton arasındaki aşk söylentisi geçen ay Miami'deki Grand Prix'te başladı. İkili, arkadaşlarıyla birlikte bir teknede görüntülendi.

11 YILLIK İLİŞKİ İHANET NEDENİYLE BİTMİŞTİ

46 yaşındaki Shakira ile 36 yaşındaki Pique'nin 11 yıllık ilişkisi, eski futbolcunun 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia ile birlikteliği nedeniyle bitmişti. 

İlişkinin Pique'nin ihaneti sebebiyle bitmesi, magazin gündemine damga vurmuştu.

Pique ile ilişkisi, genç bir kadın yüzünden aldatılarak sona eren Shakira "Bir kadının, kendini bir erkekle tamamlayabileceğine inandım. Ayrıca çocukların anne ve babalarıyla birlikte aynı çatı altında olduğunu hayal ettim. Hayatta bütün düşlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Ama hayat bunu da telafi edecek olanaklar sunar" demişti.

Shakira, sahip olduğu iki oğlunun da hayatın, yolunda gitmeyen bazı şeyler için kendisine sunduğu bir telafi olduğunu sözlerine eklemişti.

Yıllarını verdiği sevgilisi Gerard Pique tarafından aldatılan Shakira, "Şimdi paradoksal bir biçimde kendimi tamamlanmış hissediyorum. Çünkü kendime güveniyorum ve bana bağlı iki çocuğum var. Bu da bir dişi aslandan daha güçlü olmam gerektiği anlamına geliyor" demişti.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!