banner2

Şeyma Subaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sıklıkla gündeme gelen Şeyma Subaşı kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? İşte Şeyma Subaşı hakkında merak edilenler...

Magazin 08.08.2021, 23:00 08.08.2021, 23:43
Abone ol
Şeyma Subaşı kimdir, nereli ve kaç yaşında?

“Var mısın Yok musun” adlı televizyon programına katılan ve Acun Ilıcalı olan beraberliği ile tanınan Şeyma Subaşı, popüler bir sosyal medya fenomenidir.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı, İstanbul aydın Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. 16 yaşından itibaren modellik yapmasına rağmen, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında derece elde edememiştir. 

ŞEYMA SUBAŞI’NIN ÖZEL HAYATI

Bir zamanlar popüler olan “Var mısın Yok musun” adlı televizyona programına katılan Şeyma Subaşı, programın yapımcısı Acun Ilıcalı ile yakınlaşmış ve “Yok Böyle Dans” adlı programda kostüm tasarımcılığı yapmıştır. 2013 yılında Acun Ilıcalı ile olan beraberliğinden Melisa adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile 18 Eylül 2017 tarihinde Marsilya’da dünya evine girmiştir. Çift bir yıl süren evliliklerinin ardından 2018 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştır.

Şeyma_Subaşı_Acun

ŞEYMA SUBAŞI’NIN KARİYERİ

2014 yılında kendi kurduğu moda markasının, İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirmiştir. 2017 yılında It-Is Ok adında bir aplikasyon çıkaran Subaşı, 2018’de Acun Ilıcalı ile ortak olarak Bebek’te Healthyish isimli bir kafe açmıştır. Sağlıklı beslenme üzerine hizmet veren kafesi, 2020 yılının Ocak ayında kapanan Subaşı, aynı yıl Babe isimli giyim markasını kurmuştur.

Şeyma Subaşı’nın ayrıca 2019 yılında çıkardığı “Sadece Şeyma” adlı bir kitabı bulunmaktadır.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!