banner2

Seren Serengil ve Deniz Akkaya'ya tazminat şoku! Selin Ciğerci davayı kazandı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Söylemezsem Olmaz programında kendisini ve eski eşi Gökhan Çıra'yı hedef aldıkları gerekçesiyle Seren Serengil ve Deniz Akkaya'ya dava açmıştı. Mahkeme Akkaya ve Serengil'in tazminat ödemesine hükmetti.

Magazin 03.02.2022, 14:08 03.02.2022, 14:30
Abone ol
Seren Serengil ve Deniz Akkaya'ya tazminat şoku! Selin Ciğerci davayı kazandı

Deniz Akkaya, yorumculuk yaptığı programda çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci'ye 'Senin çocuğun olmaz' demiş, ikili arasında büyük bir tartışma başlamıştı. Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen fenomenin eltisi olarak tanıttığı bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını öne sürmüştü.

İddiaların ardından canlı yayına bağlanan Selin Ciğerci, ateş püskürmüş, Deniz Akkaya'nın "Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor." sözleri üzerine çileden çıkmıştı. "Sana ne! Sen kendini Müge Anlı mı?" diyerek tepki gösteren Ciğerci, mahkemeye başvurmuştu.

Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ve kendisini hedef aldıkları iddiasıyla Seren Serengil ve Deniz Akkaya'ya tazminat davası açmıştı. 

MAHKEME SELİN CİĞERCİ'Yİ HAKLI BULDU

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen dava duruşmasına Ciğerci'nin avukatı Kübranur Aslan ile davalı taraf avukatları katıldı.Ünlü fenomenin avukatı, müvekkilinin ağır hakaret ve iftiralara uğradığını belirterek davanın kabulünü istedi.

Davalıların avukatları ise davanın reddini istedi. Mahkeme, Selin Ciğerci'yi haklı bularak Seren Serengil'in 12 bin lira, Deniz Akkaya'nın ise 40 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!