banner2

Seren Serengil'in sağlık durumu nasıl? Ameliyat sonrası ilk fotoğrafını paylaştı

Sunucu Seren Serengil, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle cuma günü ameliyat masasına yattı. Ameliyatın ardından paylaşım yapan Serengil, sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı.

Magazin 20.12.2021, 09:42 20.12.2021, 09:56
Abone ol
Seren Serengil'in sağlık durumu nasıl? Ameliyat sonrası ilk fotoğrafını paylaştı

Geçirdiği zayıflama ameliyatının ardından Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, sağlığının kötüye gitmesi nedeniyle cuma günü ameliyat oldu. Serengil, geçirdiği operasyonun ardından sosyal medyadan sağlık durumuna ilişkin bilgileri paylaştı.

Sevgilisi Mustafa Tohma ile hastane odasındaki anlarını Instagram hesabında yayınlayan sunucu, sağlık durumunu şöyle anlattı:

"Bugün daha iyiyim... Kan torbam ve direnlerim yarın çıkacak. Bir saatte bir yürüyorum...Sağ olsun Tohma bakıyor, yürütüyor, yediriyor, tuvalet yaptırıyor. Ameliyatım dualarınızla iyi geçmiş, doktorum söyledi. Ağrılarım var, bağırsağımdaki dikişlerimden dolayı.. Yanlış bir ameliyatın kurbanı olmak üzereyken beni uçurumun kenarına geldiğim sırada hayata döndüren Prof, Dr. Alper Çelik hocama ve ekibine teşekkür ederim...

Şükür hayattayım, zorlu bir yolculuk beni bekliyor olsa da buna da şükür. En azından hayattayım doktorum yarın açıklama yapacak. Beni merak etmişsiniz diye size toplu bir mesaj yazmak istedim hepinizi çok seviyorum..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!