banner2

Seren Serengil için erken ameliyat kararı! Ameliyat masasında kalabilir

Bir süredir Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil sağlık durumu hakkında konuştu. Cuma günü ameliyat olacağını söyleyen Serengil, hayati riskin yüksek olduğunu söyledi.

Magazin 13.12.2021, 17:37 13.12.2021, 17:47
Abone ol
Seren Serengil için erken ameliyat kararı! Ameliyat masasında kalabilir

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil, zayıflamak için geçirdiği operasyonun ardından sağlık sorunları ile mücadele ediyor. Karaciğer ve pankreasının iflas etmek üzere olduğunu söyleyen sunucu, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

"HER ŞEY KÖTÜ GİDEBİLİR"

Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri anlatan Serengil, 5 saat sürecek bir ameliyata gireceğini duyurdu. Sevenlerinden dua isteyen sunucu şöyle konuştu:

"Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay damardan beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Perşembe günü hastaneye yatacağım, Cuma sabahı ameliyat oluyorum. Zor bir ameliyat olacağını söylediler. Çok korkuyorum, vücut kaldıramayabilirmiş... 'ameliyat masasında kalabilirsin' dediler. Her şey kötü de gidebilir. Kan organlara gitmiyor" diyerek sevenlerini korkuttu.

"HASTALIKLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM"

Artık hastalıklarıyla gündeme gelmek istemediğini söyleyen Serengil, "Yılbaşına kadar beklemeyi düşünüyordum ama o kadar zamanımız yokmuş, bir an önce olmam gerekiyor. Bu duruma herkes çok üzülüyor, bir an önce bitsin sürekli hastalıkla gündeme gelmek de istemiyorum." diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!