Seren Serengil Finlandiya'daki kardeşlerini paylaştı! Bana en çok benzeyen…

Geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'ın programına katılan Seren Serengil, annesi ve babasından beş kardeşi olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı. Babası Öztürk Serengil'den olan kardeşlerini ilk defa paylaşan Serengil, paylaşımına "Burnumda tütüyorsunuz" ifadesini kullandı.

Magazin 08.01.2022, 21:33
Seren Serengil Finlandiya'daki kardeşlerini paylaştı! Bana en çok benzeyen…

Zayıflama ameliyatları sebebiyle sağlığından olma noktasına gelen Seren Serengil dönüşüm ameliyatı olduktan sonra hemen ekranlara döndü. Son günlerde Ebru Gündeş-Yaşar İpek aşk iddiası konuşulurken "Ebru fakire bakmaz" yorumuyla dikkat çeken Serengil son paylaşımıyla dikkatleri yine üzerine çekti.

“HEPSİNİ ÇOK ÖZLÜYORUM”

Babası Öztürk Seren Serengil'den olan ve Finlandiya'da yaşayan kardeşlerini Instagram hesabından paylaşan Seren Serengil, kardeşlerine olan sevgisini ortaya koydu. Yeğenin de fotoğrafını paylaşan Seren Serengil, "Yeğenim kendi yaş kategorisinde Finlandiya jimnastik şampiyonu oldu. Gurur duyuyorum" notunu düştü. "Bu da bana en çok benzeyen kardeşim. Hepsi Finlandiya'da yaşıyorlar. Çok özlüyorum" yazan Seren Serengil'in kardeşiyle olan benzerliği takipçileri tarafından dikkatleri üzerine çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!