Seren Serengil'den olay yaratacak Şafak Mahmutyazıcıoğlu iddiası! 'Fikret Orman'la ilgili sahte belge göndermiş'

Söylemezsem Olmaz program yorumcusu Seren Serengil, Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisine Fikret Orman ve eşinin boşandıklarına dair sahte belge gönderdiğini iddia etti.

Magazin 18.02.2022, 11:57 18.02.2022, 12:24
Abone ol
Seren Serengil'den olay yaratacak Şafak Mahmutyazıcıoğlu iddiası! 'Fikret Orman'la ilgili sahte belge göndermiş'

Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün yankıları devam ediyor. Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil'in canlı yayında yaptığı açıklamalar herkesi şoke etti. Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Fikret Orman hakkında magazin dünyasında bomba etkisi yaratacak bir iddia ortaya attı.

"ZAMANINDA ECE'YE DE YAPTI YA"

Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda Fikret Orman ve karısının boşanmadığını iddia etmişti. İddianın ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisini aradığını söyleyen Serengil, "Bana da yalan söylemiş, alacağı olsun. Fikret Orman'ın Sedef Hanım'la resmi olarak boşanmadığını söylemiştim. Fikret Orman ile Sedef Orman'ın boşanma kağıtlarını atmış. 'Boşandılar' dedi. Şafak'a inandım, meğerse Şafak bu belgeleri Ece'ye de zamanında yapmıştı ya, o belge sahteymiş" dedi.

"FİKRET ORMAN'IN SEVGİLİSİ VAR"

Seren Serengil, açıklamasının devamında "Şu anda Sedef ve Fikret Orman evli. Ama sevgilisi de var" ifadelerini kullandı. Fikret Orman'ın bir süredir Mehmet Ali Erbil'in eski karısı Tuğba Coşkun ile aşk yaşadığı söyleniyor. Serengil, "Tuğba'nın boşanmanın sahte olduğundan haberi olmayabilir. Belgeler bana geldiğinde ben inandım yani." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!