banner2

Serdar Ortaç'tan müzik yasağı açıklaması: 2 saat yeter, baş kaldırmaya gerek yok

Pandemi tedbirleri kapsamında getirilen müzik yasağı, müzik camiasında tartışma yaratmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'tan konuyla ilgili sıra dışı bir açıklama geldi. Ortaç, "Baş kaldırmaya gerek yok" dedi.

Magazin 02.07.2022, 01:32 02.07.2022, 01:51
Abone ol
Serdar Ortaç'tan müzik yasağı açıklaması: 2 saat yeter, baş kaldırmaya gerek yok

Müzik dünyası son günlerde gece 00.00 itibarıyla başlayan müzik yasağını tartışıyor. Sanatçılar her fırsatta müzik yasağından şikayet ederken, ünlü popçu Serdar Ortaç'tan konuyla ilgili farklı bir yorum geldi. 

Koronavirüs pandemisi döneminde alınan önlemler arasında gece 00.00'dan sonra müzik yasağı da yer alıyordu. Müzik camiasının tepki gösterdiği yasak, geçtiğimiz haftalarda saat 01.00'e kadar esnetilmişti. Ancak müzik yasağının devam etmesi, şarkıcılar ve müzisyenlerden tepki görmeye devam ediyor.

"HER ŞEYE BAŞ KALDIRMAYA GEREK YOK"

Serdar Ortaç da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda müzik yasağıyla ilgili konuştu. Ortaç, "Bu müzik yasağı konusunda bir orta yolu bulabiliriz. Her şeye baş kaldırmaya gerek yok. 22.00’de çıkıp, 00.00’da sahneden inebiliriz. Yeter yani. İki saat yeterli bence. O yüzden biraz daha sinirlenmeden aklı selim düşünelim. Çok sinirlenmeye gerek yok." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!