Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak cinsellik itiraf: Erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey.

Serdar Ortaç, özel hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu. Ömür Gedik'in ''Tek eşliliğe ne oldu?'' sorusuna yanıt veren Serdar Ortaç, ''Tek eşlilik erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey.'' dedi.

Magazin 04.05.2022, 12:13
Serdar Ortaç'tan çok konuşulacak cinsellik itiraf: Erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey.

Ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç, özel hayatına dair Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik'e özel açıklamalarda bulundu. Serdar Ortaç, uzun süre evli kaldıktan sonra boşandığı Chloe Loughnan hakkında çarpıcı sözler kullandı.

''KEŞKE BİTMESİNE İZİN VERMESEYDİM''

''Seçil Gür’le ayrılığınız kavgasız oldu. Birbirinizin arkasından hiç kötü konuşmadınız. Örnek bir ayrılık yaşadınız.'' sorusuna yanıt veren Serdar Ortaç, şu ifadeleri kullandı; ''Keşke bitmesine izin vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı. Elbette. Benim dengesizliklerim yüzünden bitti. Kimse zorla istemediğim bir şeyi yaptıramaz bana. Ama ilişki fedakârlıktır. Kadın Sinema ister, gidersin...''

GÜLŞEN'İN SAHNE KOSTÜMLERİ

Gülşen'in iddialı sahne kostümleri hakkında konuşan Serdar Ortaç, ''Ben kadın olsam her istediğimi giyerdim. Çünkü sahne orası. Sen farklısın ki sahnedesin. Tabii ipin ucunu kaçırmadan. Gülşen’e gelince; benim öyle güzelliğim olsa ben de yapardım. Güzel kadın.'' dedi.

''CHOLE BENİM DÜŞMANIMDIR''

Uzun süre evli kaldıktan sonra boşandığı Chloe Loughnan için 'düşmanım' ifadesini kullanan Serdar Ortaç, ''7 yıl önce Chloe ile Miami’de 20 gün tatil yapmıştım. Ama artık onunla ilgili haberler çıkınca rahatsız oluyorum. Benden uzak olsun. Evime haciz koyduran kadın benim düşmanımdır. Ayıp, ayıp. Kaçmıyoruz ki, ödeyeceğiz paranı. Al kuruşuna kadar ödedim işte. Yemedim, içmedim, çalıştım, sahnede süründüm, ödedim işte.'' dedi.

''BENİM SALAKLIĞIM''

52 yaşındaki ünlü popoçu ''Neden o kadar para ödemek zorundaydın?'' sorusuna ''Ben verdim, benim salaklığım. “Sen bana karılık yaptın” dedim, verdim. Hiç böyle kanuni bir şey de yoktu. Ben yine helal etmiştim. “Genç kız, hayatını kursun, benim gezdiğim kadar gezsin tozsun, içinde ukde kalmasın” dedim. Ta ki hacze kadar. Evimi alıyorlardı elimden. Daha kötü ne olabilir? Sen benimle evimi almak için mi evlendin?'' şeklinde yanıt verdi.

''TEK EŞLİLİK ERKEKLER KUDURMASIN DİYE UYDURULMUŞ''

Ömür Gedik'in ''Tek eşliliğe ne oldu?'' sorusuna yanıt veren Serdar Ortaç, ''Tek eşlilik erkekler kudurmasın diye uydurulmuş bir şey.'' dedi.

52 yaşındaki sanatçı, ''Her gün başka biriyle mi beraber olalım yani!'' sorusuna da ''E Ortaçağ’da öyleymiş.'' şeklinde cevap verdi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!