banner2

Serdar Ortaç'tan Chloe'ya nafaka sitemi: Kanepemi mi alacak?

Serdar Ortaç, konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada eski eşi Chloe'ya sitem etti. Ortaç, "Chloe'dan hiç beklemezdim, yapmaması gerekirdi." dedi.

Magazin 10.07.2021, 12:08 10.07.2021, 12:53
Abone ol
Serdar Ortaç'tan Chloe'ya nafaka sitemi: Kanepemi mi alacak?

Chloe Loughnan ile boşandıktan sonra Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlayan Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Gür ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Normalleşme sürecinin başlamasıyla Mon Amour'da sahneye çıkan Ortaç, konser öncesi gazetecilere açıklama yaptı.

"CHLOE'DAN HİÇ BEKLEMEZDİM"

Sık sık kumar borçlarıyla gündem olan 51 yaşındaki popçu, bütün borçlarını bitirdiğini söyledi. Eski eşi Chloe'nun kendisine nafaka için dava açmasına sitem eden Ortaç, "Borçlar bitmez sanıyordum ama bitti. Şu an sadece Chloe'nun açtığı dava var. Kendisinden hiç beklemezdim. Ne alacak? Kenepe mi alacak benden, yapmaması gerekiyordu." dedi.

"SEÇİL'İ ÖZLÜYORUM"

Ünlü popçu gazetecilerin "Seçil Hanım'ı özlüyor musunuz?" sorusuna, "Özlüyorum tabi, güzel bir ilişkimiz vardı ama yürümedi. Şimdi konserlerime odaklandım." yanıtını verdi.

'BEST OF SERDAR ORTAÇ' ALBÜMÜ GELİYOR

Yeni albüm çalışmalarından da bahseden Ortaç, "Best of Serdar Ortaç yapıyoruz. Demet Akalın, Gülşen, İrem Derici.. Bütün sanatçı arkadaşlarıma teşekkür ederim." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!