Serdar Ortaç gemileri yaktı! Eski eşi Chloe ve Seçil Gür hakkında ağza alınmayacak sözler: Allah belamı verdi

Önceki akşam İstanbul'da bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç, özel hayatıyla ilgili konuştu. Borçlarını bitirdiğini belirten şarkıcı, eski eşi Chloe ve sevgilisi Seçil Gür'e göndermede bulundu.

Magazin 17.01.2022, 09:16 17.01.2022, 10:23
Abone ol
Serdar Ortaç gemileri yaktı! Eski eşi Chloe ve Seçil Gür hakkında ağza alınmayacak sözler: Allah belamı verdi

Özel hayatıyla ve borçlarıyla sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç, önceki akşam Maslak'ta bir mekanda sevenleriyle buluştu. Sahne almadan önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, bütün borçlarını ödediğini belirtti.

2022'ye çok güzel başladığını belirten sanatçı, "Bütün borçlarımı ödedim. Hayata yeniden başlıyor gibiyim. Borç yiğidin kamçısı derlermiş, büyük kamçı aldım ama hepsi bitti. Şükürler olsun Allah'a, şimdi tertemiz, pamuk gibi sahneye çıkacağım." dedi.

"KAZANCIMI ARKADAŞLARIMA DAĞITACAĞIM"

Şarkıcı, basın mensuplarının "Bundan sonraki planınız ne olacak" sorusuna, "Bundan sonra kazandığım her şeyi de tek başıma yeme gibi bir durumum yok. Artık kazandığım her kuruşu arkadaşlarıma dağıtacağım." şeklinde yanıt verdi.

"ALLAH BELAMI VERDİ"

Serdar Ortaç sahnede annesi ve eski sevgilisiyle ilgili bir göndermede bulundu. Şarkıcı, "Annem 'Sarışından hayır gelmez' demişti. Eşim de, sevgilim de sarışın oldu. Annemi dinlemedim Allah belamı verdi" ifadelerini kullandı.

"ÜSTÜME ALINMIYORUM"

Seçil Gür, Serdar Ortaç'ın "Annem esmerden şaşma" derdi sözleriyle ilgili konuşmuş, "Bu Serdar'ın sahne repliğidir. Hemen her konserinde bunu söyler. Ne bana ne eski eşine bir gönderme! Üstüme alınmıyorum, orada Serdar sahne şovu yapıyor" demişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!