banner2

Serdar Gökhan zehir zemberek sözler söylemişti! Burak Özçivit'ten yanıt gecikmedi! İmalı paylaşımı olay yarattı

Türk sinemasının usta oyuncularından Serdar Gökhan, bir festivalde Burak Öçivit'in saygısızlık yaptığını iddia etmiş, Özçivit'i kıskandığı haberlerine tepki göstermişti. O açıklamaların ardından ünlü oyuncudan imalı bir paylaşım geldi.

Magazin 22.09.2022, 19:10 22.09.2022, 19:25
Abone ol
Serdar Gökhan zehir zemberek sözler söylemişti! Burak Özçivit'ten yanıt gecikmedi! İmalı paylaşımı olay yarattı

Özbekistan'da bu yıl 14'üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Taşkent Film Festivali'ne Serdar Gökhan, Burak Özçivit, Nurgül Yeşilçay gibi isimler katıldı. Serdar Gökhan, Burak Özçivit ve Nurgül Yeşilçay'ın diğer isimlerle sahneye çıkmak istemediğini iddia ederek ateş püskürdü.

"İKİ KAŞ ÇATMAKLA OYUNCU OLUNMUYOR"

İkinci Sayfa programına bağlanan Serdar Gökhan, "Biz Türkiye Cumhuriyeti'nin Kültür Bakanlığı olarak Türkiye'yi temsilen Taşkent Film Festivali'ne Özbekistan'a gittik. Bizleri sahneye davet ettiler aşağı yukarı 12 oyuncu arkadaş vardı. İki sandalye boş kaldı Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit'in oturması için kulisten 'ben gelmem, ben çıkmam' sesleri duyduk. Burak'tan başka kim olacak bir tek o vardı arkada." dedi.

Usta isim, Burak Özçivit'i kıskandığı haberleri hakkında ise "Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok. İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin." ifadelerini kullandı.

"GÜLÜYORUZ HEM DE..."

O açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düşerken gözler Burak Özçivit'e çevrilmişti. Ünlü oyuncu, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak "Gülüyoruz hem de.." notunu yazdı. 

O paylaşım Serdar Gökhan'a gönderme olarak yorumlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!