Seray Sever kendisini eve kapattı, sosyal medyadan takipçilerini uyardı

Seray Sever, geçtiğimiz günlerde ikiz bebek beklediği haberini vermişti. Ünlü sunucu, sosyal medyada yaptığı son paylaşımında anne adaylarına çağrıda bulundu.

Magazin 06.01.2022, 17:18 06.01.2022, 17:25
Abone ol
Seray Sever kendisini eve kapattı, sosyal medyadan takipçilerini uyardı

Seray Sever, 2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine girmişti. Bodrum'da hayatını sürdüren sanatçı, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyurmuştu. Anne olma heyecanı yaşayan Sever, hamilelik sürecini Instagram hesabında takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Son olarak kardeşi Soner Sever ile fotoğrafını paylaşan ünlü sunucu, takipçilerine ve anne adaylarına da uyarılarda bulundu.

"KENDİMİ EVE KAPATTIM"

Sever, paylaşımına "Kendisi can parçam kardeşim olur. Birçok yerde 'eşi' diye yazılmaktan muzdarip. Bizde şimdilik her şey yolunda çok şükür. Ne olur sağlığınıza dikkat edin, maskesiz çıkmayın. Resmen Bodrum'da kendimi eve kapattım, çok az kişiyle temastayım ve ful sağlıklı vitaminli beslenme çabasındayım. Allah tüm hastalara acil şifalar versin. Özellikle anne adayları, bağışıklık sistemleri düşük olduğundan bu süreçte, dikkat dikkat dikkat! Allah'ım korusun" notunu yazdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!