Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan tepki çeken lüks otomobil paylaşımı! 'Bir yağ olmuş 100 lira...'

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya geldiklerini duyurmuştu. İkilinin lüks araçlarıyla verdiği poz gündem oldu.

Magazin 10.01.2022, 15:07 10.01.2022, 15:37
Abone ol
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan tepki çeken lüks otomobil paylaşımı! 'Bir yağ olmuş 100 lira...'

Eylül ayında tek celsede boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde ilişkilerine bir şans daha verdiklerini duyurdu. Ünlü fenomen ile fotoğrafını paylaşan Çıra, "Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin... Seninle bizi Allah'tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da" ifadelerini kullandı.

"NASIL BİR HAYAT BU"

Barıştıktan sonra bir an olsun ayrılmayan ve sık sık paylaşım yapan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın son paylaşımı gündem oldu. İkili, lüks arabalarıyla verdikleri pozu Instagram'da paylaştı. İki ismin bazı takipçileri mutluluk dilerken, bazıları ise lüks otomobille ilgili tepki gösterdi.

Bir kullanıcının "Bir tane yağ olmuş 100 küsur lira bunlar milyon dolarlık arabalara binip resim çekiliyor. Bizim gözümüz yok ama ay sonu kira var derdi yok nasıl bir hayat bu" şeklindeki yorumu dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!