Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra cephesinde flaş gelişme! Sessiz sedasız nikah masasına oturdular

Geçtiğimiz yıl eylül ayında tek celsede boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti bugün aile arasında sade bir nikah töreni ile yeniden evlendi. İkili, nikahlarından fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Magazin 16.05.2022, 15:33 16.05.2022, 16:18
Abone ol
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra cephesinde flaş gelişme! Sessiz sedasız nikah masasına oturdular

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti 2019 yılında görkemli bir düğüne dünyaevine girmiş, geçtiğimiz yıl eylül ayında ise ani bir kararla boşanmıştı. Ayrılığa dayanamayan ikili, birkaç ay önce yeniden bir araya gelmişti. Ciğerci ve Çıra cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, sessiz sedasız şekilde bir kez daha nikah masasına oturdu. Nikah töreninden fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan çiftin spor tarzda giyinmesi dikkat çekti. 

"SON KEZ ÇIRA'SIN"

Nikah fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Gökhan Çıra, "Sen artık 2. ve son kez Çıra'sın. Tekrar hoşgeldin gönlümün sultanı seni çok seviyorum" ifadelerini kullandı. Selin Ciğerci de eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayarak kalp emojisi ile yanıt verdi.

İkilinin fotoğrafına çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Selin Ciğerci'nin de profilinde Çıra soyismini büyük harfle eklemesi gözlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!