Yandex Metrica

Sitede Ara

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra barıştı mı? İkilinin birbirlerine yaptıkları gönderme kafa karıştırdı

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra barıştı mı? İkilinin birbirlerine yaptıkları gönderme kafa karıştırdı

İki kez evlenip boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü fenomen eski eşi Çıra'ya göndermede bulundu. Eski futbolcudan da Ciğerci'ye yanıt gecikmedi.

Magazin

01.05.2024, 19:08

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, boşanmalarına rağmen magazün gündeminde konuşulmaya devam ediyor. İki kez evlenip boşanan ünlü çift, ayrılığın ardından yeni bir aşka yelken açmıştı. Henüz boşanma haberleri konuşulurken, ikilinin yeni sevgilileriyle pozları olay yaratmıştı.

Gökhan Çıra'nın ihanet itirafından sonra şimdi de Selin Ciğerci'nin yaptığı gönderme gündem oldu. Ünlü fenomenin paylaşımına Çıra'dan yanıt gecikmedi. İkilinin arasındaki gönderme hayranlarını şaşırttı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"KÖPRÜDEN ATLIYORUM DESE BARIŞMAM"

Selin Ciğerci, iş yemeğine gittiği sırada köprü üzerinden yaptığı paylaşıma "Şu an köprüden atlıyorum Selin benle barış dese! yine BARIŞMAM. Hayal kurmayın sadece iş yemeği work work" ifadelerini yazdı.

Gökhan Çıra ise köprü manzarasını paylaşarak "Çok uzak şimdi oraya gidemem o yüzden boşver" notunu düştü. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading