Seksenler ekibi usta oyuncu Rasim Öztekin'i unutmadı! Seksenler’de duygusal anlar

TRT 1'in fenomen dizisi Seksenler ekibi, dizide yıllarca Fehmi karakterini canlandıran ve geçtiğimiz aylarda vefat eden usta oyuncu Rasim Öztekin’i 14 Ocak'taki doğum gününde unutmadı ve özel video hazırladı. Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, bu anma videosunu "Bugün sensiz geçecek ilk doğum günün" notuyla paylaştı.

Magazin 14.01.2022, 20:37
Seksenler ekibi usta oyuncu Rasim Öztekin'i unutmadı! Seksenler’de duygusal anlar

Geçirdiği kalp krizi sonucunda 8 Mart 2021 tarihinde yaşamını yitiren Seksenler dizisinin Fehmi'si Rasim Öztekin için duygusal bir video hazırlandı.

"FEHMİ BABA'YI UNUTMADIK"

14 Ocak’ta dünyaya gelen usta sanatçının doğum gününün kutlandığı videoda, Seksenler dizisi oyuncuları Rasim Öztekin’i andı. Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin, bu anma videosunu sosyal medya hesabından yayınladı ve bir mesaj paylaştı.

“İYİ Kİ DOĞDUN RASİM ÖZTEKİN”

Kazancıbaşı paylaşımında, "Dile kolay... Tam 10 yıl... Belki de en verimli yıllarında veda ettiğinin hayatının altıda biri... İkinci evin gibi gördüğün Seksenler seti... İkinci ailem diye nitelendirdiğin Seksenler kadrosu... Onlar da seni, Rasim ağabeylerini, Fehmi'yi çok özlediler. Bugün sensiz geçecek ilk doğum günün. Set aralarında birlikte gülüp, şakalaştığın, birlikte olmaktan keyif aldığın arkadaşların, dostların doğum gününde sana sesleniyorlar. Gökyüzünde bir yerlerden duyarsın diye... İyi ki doğdun Rasim Öztekin" açıklamalarını yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!