banner2

Seda Sayan ve Demet Akalın kavgasına yapım şirketi nokta koydu

Demet Akalın ve Alişan'ın Star Tv'deki sabah programı ekranlara veda etti. Kanalın yeni sezonda Seda Sayan ile anlaşmasıyla çıkan tartışmaya yapım şirketinden açıklama geldi.

Magazin 31.05.2021, 12:27 31.05.2021, 12:56
Abone ol
Seda Sayan ve Demet Akalın kavgasına yapım şirketi nokta koydu

Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV'deki sabah programı, anlaşmalarının bitmesiyle sona erdi. Yeni sezon için Seda Sayan ile anlaşılmasından sonra Demet Akalın, ünlü sanatçıyı Instagram'dan silerek sert açıklamalarda bulundu. İkili arasında büyüyen tartışmadan sonra yapım şirketinden açıklama geldi. 

"CENAZE EVİNE DAVULLA GİDİLMEZ"

Akalın açıklamasında "Seni sever sayarız. 'Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere canlı yayın yapamam' diye mesaj attın. Ben de 'sıkıntı yok' dedim. Cuma günü program bitişi 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin.Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler." ifadelerini kullandı.

"KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMADIM"

'Demet ve Alişan'ın ekmeğiyle oynadı' iddialarından sonra Seda Sayan, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "50 kere söyledim, bir kere daha söylüyorum. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Bir daha konuşturmayın beni. Bunu bilen gayet iyi bilir, bilmeyen de iyi öğrensin." dedi.

YAPIM ŞİRKETİ TARTIŞMALARI NOKTALADI

Konuya başka ünlü isimlerin dahil olması ve tartışmaların büyümesinin ardından programın yapım şirketi Global Medya'dan açıklama geldi.  Şirketin resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Global medya tarafından Star TV için hazırlanan ve başarılı bir sezonun ardından final yapan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programı sözleşmede öngörülmüş olduğu tarihte sona ermiştir. Her iki taraf da sözleşmenin gereğini eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir.

Hemen akabinde de sayın Seda Sayan'a teklif götürülmüş ve yine Star TV'de yeni sezonda yayınlanmak üzere başka bir program için kendisiyle anlaşma sağlanmıştır. Dolayısıyla bir programın bitirilip diğer bir program için anlaşma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sözleşme süresi sonunda biten bir programın ardından başka bir program için görüşmelerin yapılması doğal bir süreçtir. "

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!