banner2

Seda Sayan'ın sevgilisi hakkında o sırlar ortaya çıktı! Meğer 4 yıllık ilişkisi varmış

Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ökten hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Magazin 17.03.2022, 12:59 17.03.2022, 13:21
Abone ol
Seda Sayan'ın sevgilisi hakkında o sırlar ortaya çıktı! Meğer 4 yıllık ilişkisi varmış

Seda Sayan, bir kez daha nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Şarkıcı, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evleniyor. Müzisyen olan Ökten'le ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. 

Sayan'ın sabah programında solistlik yapan müstakbel eşi Çağlar Ökten'in yakın zamana kadar Lara Şehiroğlu'yla 4 yıllık bir ilişkisi olduğu ve evlilik planları yaptığı ortaya çıktı. Sayan'ın Ökten'e ilişkisini bitirme karşılığına albüm yapmayı teklif ettiği öne sürüldü. 

"İLİŞKİNİ BİTİR, ALBÜM YAPAYIM"

Snob Magazin'in haberine göre, Seda Sayan Çağlar Ökten'e "İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım" dedi. Bunun üzerine Ökten, nikah masasına oturmayı planladığı Lara ile bir gecede ayrıldı. Daha sonra da Seda Sayan'la evleneceği haberleri ortaya çıktı. Evlilik haberleri çıkana kadar Lara Şehiroğlu'nun Instagram hesabında Çağlar Ökten ile fotoğrafları yer alıyordu. Çıkan haberlerin ardından fotoğrafları hızlıca sildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!