banner2

Seda Sayan'ın Çağlar Ökten'e 'Sevgilinden ayrıl albüm yapayım' dediği iddia edilmişti... İddialara ateş püskürdü ''Beni muhatap etmeyin'

Seda Sayan'ın müstakbel eşi Çağlar Ökten'i sevgilisinden ayırdığı, karşılığında da albüm teklif ettiği iddia edilmişti. Şarkıcı, magazin gündemine bomba gibi düşen iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Magazin 18.03.2022, 15:00 18.03.2022, 15:21
Abone ol
Seda Sayan'ın Çağlar Ökten'e 'Sevgilinden ayrıl albüm yapayım' dediği iddia edilmişti... İddialara ateş püskürdü ''Beni muhatap etmeyin'

Seda Sayan'ın kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten'le evlilik kararı alması magazin dünyasında son günlerin en çok konuşulan konusu haline geldi. Ökten'in eski sevgilisiyle fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından olay yaratacak bir iddia gündeme geldi.

Çağlar Ökten'in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu ile 4 yıllık ilişkisi olduğu ve evlilik planları yaptığı iddia edildi. Seda Sayan'ın ise ayrılmaları karşılığında Ökten'e albüm yapmayı teklif ettiği öne sürüldü. Bunun üzerine Ökten'in de sevgilisi Lara Şehiroğlu'ndan ayrıldığı belirtildi. 

"HEM BANA HEM ÇAĞLAR'A HAKARET"

İddiaların ardından Seda Sayan'dan açıklama geldi. 2. Sayfa programına gönderdiği ses kaydıyla yanıt veren şarkıcı, "Bir şeyler karşısında albüm sözü vermiş olmam hem bana hakaret hem Çağlar'ın müzisyen kimliğine hakaret. Ben karşımda 5 yıl önce evliliğini resmi olarak noktalamış ve bir oğlu olan bekar bir erkek tanıdım ve onunla evleniyorum. Rica ediyorum beni kimseyle muhatap etmeyin." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!