Seda Sayan: Eşimin sahnesini izlemek için konser almıyorum

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten ile birlikte gittiği Adamlar konserinin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. Sadece eşinin sahnesini izlemek istediğini söyleyen Sayan, "O'nu dinlemek için sahne alamıyorum" dedi.

Magazin 17.09.2022, 14:21 17.09.2022, 15:41
Abone ol
Seda Sayan: Eşimin sahnesini izlemek için konser almıyorum

Nisan ayında sürpriz bir şekilde evlene  ünlü şarkıcı Seda Sayan önceki akşam eşi Çağlar Ökten ile birlikte Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda 'Adamlar' grubunun konserine giden Seda Sayan, konser çıkışı basın mensuplarının sorularını cevapladı.

'SADECE EŞİMİ İZLEMEK İSTİYORUM'

Merhaba arkadaşlar, sizi gördük iyi olduk. Bizler iyiyiz, benim işlerim, Çağlar'ın sahneleri oluyor. Ben de gidiyorum her sahnesine, doyasıya eğlenip kurtlarımı döküyorum. Çağların sesine de, sahnesine de bayılıyorum ben. Kendim bu aralar sahne almıyorum. Sadece eşimin sahnesini izlemek, onu dinlemek için konser işi almıyorum.

'BENİ ÇAĞLAR TANIŞTIRDI'

Ben zaten tanımazdım, beni Çağlar tanıştırdı. Çok da sevdim. Devamlı konserlerine gidiyoruz ve arabamda bile 'Adamlar'ı dinliyoruz. Çağlar çok seviyor, o devamlı dinleyince dikkatimi çekti, sonra tanıştırdı beni. Solistleri Tolga'yı çok sevdim, 'Adamlar'ı seviyoruz birazdan da dinleyeceğiz.

OĞULCAN ENGİN SORUSUNA CEVAP VERMEDİ

Oğulcan Engin'in Sayan'ın düğününe katılmadığı hatırlatılınca ünlü şarkıcı'Adamlar'ın konserine geldik. 'Adamlar' çok güzel' diyerek konuyu çaptırdı. Sayan'ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, iddialara göre annesinin yeni evliliğine tepki göstermiş ve düğüne katılmamıştı.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten'den evlilik teklifi almış ve 24 Nisan'da sürpriz bir şekilde Beşiktaş'taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag'da yapılması planlanan nikâh töreni, Seda Sayan'ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul'da yapılmıştı.

ANNESİNİN EVLİLİĞİ HAKKINDA SESSİZ KALDI

Sevgilisi Miray Daner ile görüntülenen Oğulcan Engin, özel hayatıyla gündemden düşmeyen annesi Seda Sayan'ın Çağlar Ökten ile nikâh törenine katılmadığının hatırlatılması üzerine sessizliğini korumuştu.

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMIYLA DEDİKODULARI YALANLADI

Seda Sayan da konuyla alakalı sessizliğini korurken Oğulcan Engin, küs olduğu ileri sürülen annesi Seda Sayan ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamış ve 'Anneler Günü' temalı gönderisiyle haklarında çıkan söylentileri yalanlamıştı. Ünlü şarkıcı da geçtiğimiz haftalarda 'evliliğine karşı çıktığı' söylenen oğluyla kamera karşına geçmiş, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarına; "Gözümün nuru, oğlum" notunu yazmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!