Seçil Gür'den Serdar Ortaç'ı rezil edecek gönderme! Aşk itirafı herkesi şaşırttı

Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkla sıkça konuşulan Seçil Gür, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Şarkıcı, basın mensuplarının aşk sorularına şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Magazin 21.05.2022, 16:21 21.05.2022, 16:31
Abone ol
Seçil Gür'den Serdar Ortaç'ı rezil edecek gönderme! Aşk itirafı herkesi şaşırttı

2019'da Chloe Loughnan ile boşanan Serdar Ortaç, kısa süre sonra Seçil Gür ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ikili Mayıs 2021'de ayrılık kararı aldı. Bir süredir yalnız olan Seçil Gür, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Şarkıcı, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

"DOĞRU ADAMI BULMAK ZOR"

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Gür, "Kalbinizi aşka kapattınız mı?" sorusuna  "Asla kapatmadım. Aşk, kadını güzelleştiren, yenileyen bir his. Hayatıma biri girerse, asla saklamam. Ama maalesef doğru adamı bulmak çok zor." diye yanıt verdi. Ünlü ismin bu sözleri Serdar Ortaç'a gönderme olarak yorumlandı.

"KEŞKE AYRILMASAYDIM"

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajında Seçil Gür hakkındaki açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Ortaç, "Keşke bitmesine izin vermeseydim. 10 numara bir kızdı. Kusursuz bir insandı. Benim dengesizliklerim yüzünden bitti. Kimse zorla istemediğim bir şeyi yaptıramaz bana. Çok bencilim." diye konuşmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!