banner2

Seçil Gür'den itiraf: Chloe'ye haksızlık yapıldı

Serdar Ortaç'ın eski sevgilisi şarkıcı Seçil Gür, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Gür, "Chloe'ye haksızlık yapıldı" dedi.

Magazin 29.09.2021, 16:43 29.09.2021, 16:58
Abone ol
Seçil Gür'den itiraf: Chloe'ye haksızlık yapıldı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın eski sevgilisi Seçil Gür, 2. Sayfa programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yapan şarkıcı, Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan hakkında yaptığı itiraflarla dikkat çekti.

Serdar Ortaç'ın Beşiktaş'la ilgili ifadeleri hakkında konuşan Gür, "Beşiktaş için söyledikleri Serdar'ın yaptığı hatalardan biri… Büyük bir star Serdar keşke bunları yapmasa da insanların ağzına laf vermese! Serdar bir marka, tartışmaya kapalı. Devamlılığı için silkelenmesi gerektiğini düşünüyorum." dedi.

"MADDİ MANEVİ ZORLANDIK"

Serdar Ortaç'ın bir buçuk yıl boyunca zor günler geçirdiğini dile getiren şarkıcı, "İkimiz de maddi manevi zorlandık.. Aramızda yemekten başka maddi manevi hiçbir katkımız olmadı. Kimin kartında para varsa yemeği o ısmarlıyordu. Bir buçuk yıl birbirimize yol arkadaşlığı yaptık." şeklinde konuştu.

Seçil Gür Serdar Ortaç

"ÇOK RAHATSIZLIK DUYUYORUM"

Chloe Loughnan hakkında söylenen "Serdar sayesinde meşhur oldu" lafından duyduğu rahatsızlığı dile getiren Gür, şöyle konuştu:

"Bu kadın onun eşiydi 8 yıl boyunca. Biz ilişkiye ilk başladığımızda haberlerde 'Serdar Ortaç kendisi gibi şarkıcı Seçil Gür ile sevgili oldu' yazılıyordu. Sonra şöyle oldu ,'Serdar Ortaç ve sevgilisi…' Ben daha öncesinden zaten tanınan bir isimdim, Serdar'la meşhur olmadım ki..."

"CHLOE ÜZÜLÜR DİYE FOTOĞRAF PAYLAŞMADIM"

Gür, empati duygusunun çok fazla olduğunu belirterek "Bir buçuk yılın toplamında Serdar'la beş fotoğraf paylaşmamışımdır o da evde atmamak şartıyla. Hep '8 yıllık bir birliktelik var, iyi ya da kötü bitmiştir. Chloe görürse üzülür'diye düşünüyordum. Chloe'nin sevgilisi varmış 6 ay süresince, bilmiyordum sonradan öğrendim."  dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!