banner2

Şarkıcı Güllü, olaylı geceye dair açıklama yaptı

Muğla Fethiye'de işletmeciliğini yaptığı alanda mal sahibi ile kavga ettiği iddia edilen şarkıcı Güllü, olayın kirayla ilgilisi olmadığını anlattı.

Magazin 16.08.2021, 16:43 16.08.2021, 17:06
Abone ol
Şarkıcı Güllü, olaylı geceye dair açıklama yaptı

Muğla Fethiye'de kamp alanı işleten şarkıcı Güllü, kira bedelini bir süredir ödemediği gerekçesiyle mal sahibiyle davalık olmuştu. Ardından Güllü, 47 bin lirayı bulan borç nedeniyle Erdal Bolatcan ile kavga etmişti. Güllü'nün kavga anı cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiş, şahıslar Güllü ve kızı Tuyan Ülkem ile Deniz isimli yardımcısından şikayetçi olmuştu.

Güllü, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek kavga ettiği şahıslarla ilgili suç duyurusunda bulundu. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmek üzere savcılığa sunulan dilekçede, şüphelilerin cezalandırılması istendi.

"KONU TACİZLE ALAKALI"

Konuya ilişkin açıklama yapan Güllü, mal sahibi ile alakası olmadığını belirterek "Bu Alper denen şahıs tamamıyla bir kadının ayakları üzerinde durmasını çekemeyen bir beyefendi. Altını çize çize söylüyorum, mal sahibimle hiçbir şekilde alacak verecek tarzı şeyimiz yoktur, konuşamıyorum o kadar gerginim ki. Herhangi bir husumetimiz yoktur. Kira ile veya mal sahibi ile alakalı hiçbir şey yok sadece bunu belirtmek istiyorum. Olay şahsıma ve kızıma yapılan bir hareket, tamamen tacizle alakalı." dedi.

"BİR KADININ HUKUK MÜCADELESİ"

Olayla ilgili açıklama yapan avukat Mert Erdoğan ise, somut delillerin savcılığa sunulduğunu belirtti. Olay gecesinin kameralara yansıdığını hatırlatan Erdoğan, "Kadına karşı bir suç işlendiği için koruma talebimiz var. Bu gibi suçlardan dolayı biz suç duyurusunda bulunduk, delillerimizi de savcılık makamına sunduk. Bir anne olarak, bir kadın olarak ayakları üzerinde durmaya çalışan, ekmeğini kazanmaya çalışan bir kadının hukuk mücadelesinden başka da bir şey değil." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!