banner2

Safiye Soyman'dan yıllar sonra gelen itiraf! Hayatı Yalı Çapkını'na benzetildi! 'Ablamı görüp beni aldılar'

Şarkıcı Safiye Soyman, Armağan Çağlayan'ın programına katıldı. Özel hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulunan Soyman, hayatını son dönemin popüler dizisi Yalı Çapkını'na benzetti.

Magazin 24.11.2022, 20:29 24.11.2022, 20:48
Abone ol
Safiye Soyman'dan yıllar sonra gelen itiraf! Hayatı Yalı Çapkını'na benzetildi! 'Ablamı görüp beni aldılar'

Safiye Soyman, Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki 'Dur Bi Dinle'nin bu haftaki konuğu oldu. Özel hayatına dair çarpıcı itirafta bulunan şarkıcı, çocuk gelin olduğunu söyledi. Soyman, ablasına gelen görücünün kendisini istediğini anlattı.

"YAŞIMI BÜYÜTÜP EVLENDİRDİLER"

Yaşadıklarını Yalı Çapkını'na benzeten Safiye Soyman, "13 yaşında evlendirildim bir dizi var hani... Ablamı istemeye gelip beni görünce bana yöneldiler ablamın nişanlı olduğunu duyunca o zaman kardeşini isteyelim dediler. Yaşımı büyüttüler öyle evlendim" dedi.

"KIZ DİYECEKLERİNE GELİN DESİNLER"

Babasının kimseyi dinlemediğini anlatan şarkıcı, açıklamasının devamında "Babam, kız diyeceğine gelin desinler, dedi. Yaşımı büyütmek için gittikleri hakim 'Bu çocuk gelin bakamıyorsanız ben bakayım' dedi. Babam yerin dibine girdi ama yalancı bir şahit buldu beni evlendirdi" diye konuştu.

"HIRS YAPIP DEVLET MEMURU OLDUM"

Eşinin kumarbaz olduğunu ve eve geç saatlerde geldiğini anlatan Soyman, "Bana hazır ekmek düşmanı dedi. İyi ki söylemiş bunu, bu sayede hırs yaptım ve böyle oldum. Orta okula gitmek için her gün sınavlara gidiyordum, çocukları kapıcıya bırakıyordum. Önce orta okulu bitirdim sonra on parmak diploması aldım. Adalet Bankası döneminde bir iş sınavına girip devlet memuru oldum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!