Safiye Soyman'a soğuk duş! 'İşte dolandırıcı ve yandaşı' deyip otobüs durağına ilan astılar!

Magazin dünyasının ünlü çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk ile ilgili şoke eden bir olay yaşandı. İstanbul Sarıyer'de bir otobüs durağında ikilinin dolandırıcı olduğunu belirten bir afiş asılı olduğu görüldü. Afişi görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Magazin 07.08.2022, 19:55 07.08.2022, 20:29
Abone ol
Safiye Soyman'a soğuk duş! 'İşte dolandırıcı ve yandaşı' deyip otobüs durağına ilan astılar!

Paylaşımlarıyla ve açıklamalarıyla zaman zaman gündeme gelen Safiye Soyman, şimdilerde yakın arkadaşı Seda Sayan ile birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. Şarkıcı, tatilden keyifli anlarını sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor. Safiye Soyman ve uzun süredir birlikte olduğu Faik Öztürk'le ilgili şaşırtan bir olay yaşandı.

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bir otobüs durağına Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ü dolandırıcılıkla suçlayan bir afiş asıldığı görüldü. Afişte "Acil durum! Dolandırıcı ve yandaşından uzak durun" ifadeleri yer alıyor.

DOLANDIRICILIKTAN 10 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

Safiye ve Faik çifti, daha önce de dolandırıcılık iddiasıyla gündeme gelmişti. İkili hakkında Bilecik'te SF Müzik Yapım Gıda Turizm İnş. Tic. Ltd. adlı şirket kurarak çok sayıda kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla dava açılmıştı. Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma sonrası açılan davada çiftin nitelikli dolandırıcılık suçundan 3 yıldan 10 yıla kadar hapis ve 5 bin gün adli para cezası istenmişti.

İşte Safiye ve Faik hakkında otobüs durağına asılan afiş...

Kaynak: TRHaber

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!