banner2

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlısı konuştu Ece Erken duruşmada bayıldı

Ünlü sunucu Ece Erken, eşi Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşmasında, sanık Kadir Yasak savunma yaparken bayıldı.

Magazin 16.08.2022, 14:19 17.08.2022, 19:16
Abone ol
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlısı konuştu Ece Erken duruşmada bayıldı

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Bakırköy'de Beşiktaş Spor Kulübünün eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazcıoğlu, hasımları tarafından öldürülmüştü. Şafak Mahmutyazcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk duruşmasında sanıklar savunmalarını yaptı.

ECE ERKEN DURUŞMADA BAYILDI

Sanıklardan Kadir Yasak'ın savunması sırasında Ece Erken'in bayılması nedeniyle duruşmaya zorunlu bir ara verildi. Erken'in düşerken başını duruşma salonundaki sandalyeye çarptığı öğrenildi.

SALONDAN ÇIKARKEN AĞLADI

Kısa sürede kendine gelen Ece Erken'in, avukatının kolunda salondan çıkarken ağladığı gözlendi. Bir süre salon dışında dinlenen Erken, adliyeden ayrıldı. Duruşma sanık savunmalarıyla devam ediyor. 

"BAŞINI VURDUĞU İÇİN BELKİ BİR DOKTOR KONTROLÜ GEREKEBİLİR"

Ece Erken'in avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül, adliye önünde basın mensuplarına açıklama yaptı. Üçgül, "Müvekkilim duruşmaya çok zor bir psikolojiyle gelmişti. Sanıkların olayı anlattıkları sırada müvekkilimin başı döndü ve yere düştü. Düştüğü sırada başını sandalyeye vurdu. Dayanamıyordu, ifadelerin doğru olmadığını belirtiyordu fakat, en son bu oldu. Duruşmanın sonuna kadar dayanamadı. Kollarına girerek arka kapıdan çıkardık. Hastaneye doğru gidiyorlar. Belki eve doktor da getirilebilir. Ben de şimdi yanına gideceğim. Bayılırken sandalyenin uç kısmına başını vurduğu için, doktor kontrolü gerekebilir" ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!