Yandex Metrica

Reza Zarrab'tan olay yaratacak iddialar! Seren Serengil ve Arto'yu hedef aldı, o itiraflar hayrete düşürdü

Reza Zarrab'tan olay yaratacak iddialar! Seren Serengil ve Arto'yu hedef aldı, o itiraflar hayrete düşürdü

Söylemezsem Olmaz programının sunucuları, Hadise ve Reza Zarrab'a ait olduğu iddia edilen mesajlar ortaya çıkarmış, ikilinin aşk yaşadığını iddia etmişti. Zarrab, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada programın sunucuları Arto ve Seren Serengil'i hedef aldı.

Magazin

23.01.2024, 20:12

Geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil, Hadise ve Reza Zarrab'ın aşk yaşadığını öne sürmüş ve ellerinde delil olduğunu iddia etmişlerdi. Daha sonra programda ikiliye ait olduğu iddia edilen mesajlar ortaya çıkmış ve çok konuşulmuştu. 

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla programın sunucularına tepki gösteren Zarrab'ın hesabı bir süredir kısıtlanmıştı. Hesabı açılan Zarrab, Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında olay yaratacak iddialarda bulundu.

"ELİMDEKİ BELGELER KANALINIZI KAPATIR"

Zarrab, "Geri geldik buradayız. Bizi durdurmaya çalıştınız, hesabımızı kapatmaya çalıştınız oldu mu? Olmadı. Elimdeki belge video kanalınızı kapatmaya yeter" ifadelerini kullandı. 

Bir sonraki paylaşımında ise Bircan Bali'ye "Bali misin tiner mi?", Arto'ya "Zırto" ve Seren Serengil'e "Yaşlıgil" diye hitap eden Zarrab, "Ofisimi bastılar deyip bir kamera kaydı sunamadılar" dedi. 

"ADNAN OKTAR'A KEDİCİK OLDU"

Zarrab, bir başka paylaşımında ise çarpıcı iddialarda bulundu. "Adnan Oktar'a kedicik olup namusluyum diyenlere selam olsun. Sırf ünlü olmak, kanalda görünmek için 100 kişiyle yatıp namusluyum diyenlere selam olsun. Manken kızları ünlü edeceğim diye kötü yola iten, kullanan erkek müsvettesi sunuculara selam olsun. Ortak tanıdıklara mesaj yazdırıp 'Reza Zarrab bizden uzak dursun susacağız' diyenlere selam olsun." dedi.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading