banner2

Reza Zarrab ve Hadise olayı neden kapandı? Reza Zarrab Seren Serengil'e ne ima etti?

Reza Zarrab ve Hadise arasında olduğu iddia edilen mesajlaşmalar geçtiğimiz haftaya damgasını vurmuştu. Söylemezsem Olmaz programında ortaya dökülen mesajların ardından Reza Zarrab'tan peş peşe paylaşım gelmişti. Konunun neden kısa süre içinde kapandığı ise merak konusu oldu.

Magazin 01.12.2022, 21:00 01.12.2022, 21:53
Abone ol
Reza Zarrab ve Hadise olayı neden kapandı? Reza Zarrab Seren Serengil'e ne ima etti?

Söylemezsem Olmaz programı yorumcuları Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali, Hadise'nin Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddiasını yeniden gündeme getirmiş, geçtiğimiz hafta ikili arasındaki mesajları programda ifşa etmişti. Yorumcular, Hadise ve Reza Zarrab'a adeta ateş püskürmüştü.

REZA ZARRAB'TAN PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR

İkilinin Whatsapp konuşmalarında Reza Zarrab'ın "Beni de bitirdin kendini de" mesajı dikkat çekmiş, Hadise'nin ise "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma" ifadeleri olay yaratmıştı.

Olayın ardından neler yaşanacağı merak konusu olmuştu. Ancak Hadise ve Reza Zarrab konusunun ani bir şekilde kapanması merak konusu oldu. Ünlü iş insanının program yorumcuları hakkında Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar dikkatlerden kaçmadı.

YATAKLI VAGON GÖNDERMESİ

Reza Zarrab, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Yataklı vagon. Bir zaman çok gelip gittin, hatırlar mısın? S.S" ifadelerini kullandı. Zarrab'ın yaptığı göndermede ne demek istediği merak konusu oldu. 

Daha sonra Seren Serengil'in annesini dolandırarak 30 milyon liralık evinin tapusunu üzerine geçirdiği haberi paylaşan Zarrab, "Bak dolandırıcı hanım. Beni paylaşıyormuşsun, benim adımı yazarken besmele çekmen gerekiyor. Benim yaptığım her işin altında imzam vardır. Annen ile aranı düzelt, malı iade et tekrar konuşalım" dedi.

Zarrab, paylaşımlarına Seren Serengil'in geçmişte çıkan haberleriyle devam etti. Ünlü iş insanı, "Bir takipçi yolladı malum arkadaşın annesiyle bir derdi var sanırsam. Zamanında inatlaşıp şimdi daireye çökmüş. Bir daha bu kadının bu kadar pisliğine rağmen bize namus bekçiliği yapıp iftira atmasına izin vermem." notunu yazdı. 

"ARTO MUDUR ZIRTO MUDUR"

Programın diğer sunucuları Arto ve Bircan Bali'ye seslenen Zarrab, "Bu arada masadaki diğer kişiler size sesleniyorum. Arto mudur, zırto mudur. Ve diğer pislikleriniz diz boyu. Konuştuğunuz söylediğiniz her kelime her iftira için size maddi manevi savaş açıyorum. Görüşeceğiz" dedi.

"EBRU GÜNDEŞ TANIDIĞIM EN KALİTELİ İNSAN"

Zarrab, bir diğer paylaşımında ise eski eşi Ebru Gündeş hakkında "Öncelikle Ebru Gündeş benim kızımın annesidir. Onun üzüleceği hiçbir şeyi yapmam da onaylamam da. Biz düşman değiliz. Hayatımda tanıdığım en kaliteli insanlardan biri. Ben bu konuda ne Hadise'yi ne başka birini savunuyorum. Bu üstümüze atılan iftirayı bunu söyleyenlerin hayatını dikkate alıp görmenizi istiyorum" ifadelerini kullandı.

SEREN SERENGİL'E ADNAN OKTAR GÖNDERMESİ

Serengil'e Adnan Oktar göndermesi yapan Zarrab, "Bugünlük ara veriyoruz Seren'in abisini izleyelim. Yarın size hesap sormaya devam edeceğiz şüpheniz olmasın" dedi. 

"HADİSE'Yİ PAKET ETTİK"

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Seren Serengil, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Serengil, Hadise konusuyla ilgili daha fazla konuşmak istemediğini belirterek "Onu paket yaptık. Bitti o konu" diye konuştu. 

Ancak sosyal medyada Zarrab'ın paylaşımları sonrası Söylemezsem Olmaz programında konunun kapatıldığı konuşuluyor. 

"CANLARINA OKUYACAĞIM"

Yaşanan olayların ardından Hadise'nin yakın çevresine  "Benimle uğraşanların hepsinin canına okuyacağım, bir daha adımı bile anamayacaklar" dediği öne sürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!