banner2

Pelin Karahan enerjisinin sırrını açıkladı! Büyük sırrını sosyal medyadan paylaştı

Pelin Karahan, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu Pelin Karahan sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, hayat enerjisinin sırrını açıkladı.

Magazin 06.01.2022, 20:09
Abone ol
Pelin Karahan enerjisinin sırrını açıkladı! Büyük sırrını sosyal medyadan paylaştı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan ünlü oyuncu Pelin Karahan, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Pelin Karahan, resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda annesinin fotoğraflarını paylaşarak 60. yaş gününü kutladı. Pelin Karahan’ın ve annesinin fotoğrafları beğeni yağmuru tutulurken, annesi hakkında yazdığı ifadeler hayranlarını duygulandırdı.

“İYİ Kİ BENİM ANNEMSİN”

Pelin Karahan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Taş bebek 60 oldu bugün… Hep diyorum yine derim, elim, kolum, her şeyim canım annem. Çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana… Bizi, seni bilenler bilir zaten. Güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın… Her özelliğinle iyi ki benim annemsin. Sen olmasan ben hiçbir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta. Çocuklarımın enerjik, sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası… İyi ki doğdun bebek. Bence hiç yaşlanmayacak, sadece yaş alacaksın.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!