banner2

Pelin Akil’den şaşırtan davranış! Soğuk havaya aldırış etmeden mayoyla kara atladı

Bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.

Magazin 24.01.2022, 21:20
Abone ol
Pelin Akil’den şaşırtan davranış! Soğuk havaya aldırış etmeden mayoyla kara atladı

Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile mutlu bir evlilik sürdüren Pelin Akil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İkiz kızları ve eşiyle eğlenceli anlarını paylaşan oyuncu, bu sefer de sosyal medyadaki bir akıma uydu.

KENDİNİ KARIN ÜZERİNE BIRAKTI

Türkiye'nin hemen hemen yarısını etkisi altına alan kar yağışı zaman zaman eğlenceli anlara da sahne oldu. Pelin Akil de mayosunu giyerek bahçeye çıktı ve soğuk havaya aldırış etmeden önce kendisini karın içine bıraktı sonra da dans etti. O anları üç milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu, "Uzun zamandır yapmak istediğim. Challenge? Or Zatüre?" yorumunu yaptı.

PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

Akil'in kısa sürede binlerce görüntüleme alan videosunu gören Özlem Ada Şahin "Delisin bak" yorumunu yaparken Berfu Yenenler de "Bunu delirip ben de yapar mıyım acaba?" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!