Yandex Metrica

Sitede Ara

Pedro de Noronha'dan yeni hamle! Tülin Şahin'e hapis şoku

Pedro de Noronha'dan yeni hamle! Tülin Şahin'e hapis şoku

Portekizli işadamı Pedro de Noronha, mahkemece kendisine verilen kızıyla şahsi ilişki tesisi kararına Tülin Şahin’in uymadığı, çocuğunu kendisine göstermeyerek velayet haklarını kötüye kullandığı gerekçesiyle 6 aya kadar zorlama hapsi ile cezalandırılmasını isteyerek dava açtı.

Magazin

06.04.2024, 04:48

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile evlilik dışı kızı Siena’nın annesi eski manken Tülin Şahin arasında sular durulmuyor. Tülin Şahin’in hakkında aldırdığı 2 aylık uzaklaştırma kararındaki iddiaları çürüterek tedbir kararını üst mahkemeye yaptığı itirazla kaldırtan Noronha’dan yeni hamle geldi.

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha, avukatı Sibel Engin aracılığıyla Beykoz İcra Ceza Mahkemesi'ne hapis cezası talepli açtığı davanın dilekçesinde Tülin Şahin'in kızının babasının yüzünü unutması amacıyla göstermediğini iddia etti. Avukat Sibel Engin, mahkemeye Pedro de Noronha'nın Beykoz Aile Mahkemesinden aldığı kişisel ilişki tesisine yönelik kararı sundu. Aile mahkemesinin verdiği kararda Pedro de Noronha'nın her ayın ilk 4 günü veya bir ay önceden haber vermek kaydıyla ayın istediği 4 günü ve tüm noel tatillerinde kızı ile kendi yaşam alanlarında görüşebileceği, haftada bir gün 10 dakika kızını görüntülü görebileceği belirtildi.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

SOYADI DEĞİŞİKLİĞİ REDDEDİLDİ

Kararda ayrıca eski manken Tülin Şahin'in açtığı karşı davada Noronha'dan kızı için istediği aylık 75 bin TL nafaka ile Siena'nın soyadının Şahin olarak değiştirilmesini talep ettiği, mahkemenin Siena için aylı 30 bin TL nafaka verdiği, soyadı değişikliğinin ise reddedildiği belirtildi. Aile mahkemesinin kararında Noronha'nın Türkiye'de işi olmamasına rağmen kızını görmek için 2020 Eylül'ünden beri geldiği, Türkiye'ye bir daha gelemeyeceğini söylediğini, Şahin'in kendisini Türkiye'den etmekle tehdit ettiği, Şahin'in evliliğinin sahte olduğu ortaya çıkmasından sonra kariyerini kurtarmaya çalıştığı iddiaları yer aldı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"BABASINDAN KIZINI KAÇIRIYOR"

Dava dilekçesinde Tülin Şahin'in kızını kaçırmaya çalışmakla suçladığı Noronha'dan kızını kaçırdığı ileri sürüldü. Mahkemenin kişisel ilişki tesisi nedeniyle kızını görmesini engelleyen Tülin Şahin hakkında icra müdürlüğünden çocuk teslimi ve çocukla kişisel ilişki tesisi için icra takibi başlatıldığı belirtildi. Şahin'in çocuğu göstermemek için evden ayrıldığı ve tutanak altına alındığı dilekçede anlatıldı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"BABASININ YÜZÜNÜ UNUTMASI İSTİYOR"

Noronha'nın mahkemenin verdiği her karara uyduğunun yer aldığı dava dilekçesinde avukat Sibel Engin, "Tülin Şahin müşterek çocuğun babasının yüzünü unutması için müvekkilimden kaçırmakla kalmamakta, aynı zamanda yine mahkemece verilen kararda belirtilen haftanın bir günü 10 dakika ile sınırlı olan Pedro'nun kızı ile olan görüntülü görüşme yoluyla şahsi ilişki kararını ihlal etmektedir" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading