banner2

Özge Özpirinçci Aile dizisinden neden çıkarıldı? Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Serenay Sarıkaya oldu! Ani karar ortalığı karıştırdı

Aile dizisinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci'nin rol alacağı duyurulmuştu. Ancak son dakika kararıyla Özpirinçci kadrodan çıkarıldı. Yerine Serenay Sarıkaya ile anlaşma sağlandı.

Magazin 07.12.2022, 19:58 07.12.2022, 20:18
Abone ol
Özge Özpirinçci Aile dizisinden neden çıkarıldı? Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Serenay Sarıkaya oldu! Ani karar ortalığı karıştırdı

Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı Aile dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin yer alması bekleniyordu. Ancak diziyle ilgili tartışma yaratan bir gelişme yaşandı. Özge Özpirinçci son anda kadro dışı bırakıldı. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kerem Çatay, daha önce Yakamoz S-245 dizisinde başrolü paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'yi yeniden bir araya getirmekten vazgeçti. 

BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Psikolog Devin rolü için Serenay Sarıkaya ile anlaşma sağlandığı öğrenildi. Bodrum'daki evini kapatan ve dizi için bir yaşındaki bebeğiyle birlikte İstanbul'a dönen Özpirinçci'nin büyük şaşkınlık yaşadığı söyleniyor. 

Yaşanan olay, sosyal medyada da büyük tepkilere neden oldu. Birçok kullanıcı, "Özge Özpirinçci'ye saygısızlık yapmışlar" şeklinde yorumlarda bulundu.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!