banner2

Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı cephesinde flaş gelişme! Vazgeçtiler

Futbolcu Özer Hurmacı ve 6 yıllık eşi Mihriban Hurmacı, çekişmeli olarak boşanma davası açmıştı. Çift, boşanma davasından vazgeçti.

Magazin 05.01.2022, 10:35 05.01.2022, 10:45
Abone ol
Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı cephesinde flaş gelişme! Vazgeçtiler

Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ile 2015 yılında dünyaevine girmiş, çiftin bu evlilikten 3 çocuğu dünyaya gelmişti. Futbolcu, eşinin sürekli astroloji ile ilgilenmesi nedeniyle çocuklarını ihmal ettiğini söyleyerek boşanma davası açmıştı.

Özer Hurmacı, dilekçesinde "Sürekli astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde, ‘Sen, beni aldatıyorsun’ diye baskı kurmaktadır. Bu durum Özer Hurmacı için evliliği çekilmez hale getirmiştir " ifadelerine yer vermişti.

Geçtiğimiz haftalarda bir araya gelen çift, barıştıklarını duyurarak herkesi şaşırtmıştı. Mihriban Hurmacı, eşiyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaşarak "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın. Seni seviyorum" notunu yazmıştı.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; çift boşanma davasından vazgeçtiklerine dair mahkemeye dilekçe sundu. Feragat dilekçesini inceleyen mahkeme, çiftin boşanma davasını reddetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!