banner2

Özcan Deniz kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle yakalandı! Özcan Deniz tanınmamak için şapka taktı

Özcan Deniz kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle yakalandı! Özcan Deniz tanınmamak için şapka taktı! İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 28.12.2021, 22:40
Abone ol
Özcan Deniz kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle yakalandı! Özcan Deniz tanınmamak için şapka taktı

Özcan Deniz, geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde boşandığı Feyza Aktan’la oğulları Kuzey için velayet savaşına girişmişlerdi. Velayet davasında geçtiğimiz hafta karar çıktı. Mahkeme, çocuğun annesi Feyza Aktan’da kalmasına karar verdi. Özcan Deniz’in ortaya çıkan yeni fotoğraflarına göre, şarkıcı mahkeme gecesi soluğu kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar’ın yanında aldı.

TANINMAMAK İÇİN ŞAPKA TAKTI

Özcan Deniz, Feyza Aktan’la boşandıktan sonra oğlu Kuzey için açtığı velayet davasını kaybetti. Mahkeme çocuğun annesinde kalmasına karar verdi. 49 yaşındaki şarkıcı, kendisinden 23 yaş küçük yeni kız arkadaşıyla Arnavutköy'te orman içindeki bir otelin restoranına yemek yerken görüntülendi. Mekâna sevgilisiyle el ele gelen Özcan Deniz'in tanınmamak için şapka taktığı dikkatlerden kaçmadı.

ÇİFTİN İLİŞKİLERİ CİDDİ

Flash Tv’ de yayınlanan “Seyhan Soylu ile Al Sana Haber” programında Özcan Deniz'in yeni sevgilisinin görüntüleri yayınlandı. Özcan Deniz’in yanındaki kadının; geçtiğimiz yaz birlikte oldukları ortaya çıkan İranlı modacı Samar Dadgar olduğu tahmin ediliyor.

Yaşındaki Özcan Deniz çocuklarının velayetini kaybettiği gün, 26 yaşındaki modacı Samar Dadgar ile Arnavutköy’de bir araya geldi. Restorana sevgilisiyle el ele gelen şarkıcı, tanınmamak için çok çabaladı. Seyhan Soylu’nun iddiasına göre; Özcan Deniz’İn korumaları sanatçının fotoğrafları çekilmesin diye restoranda etten duvar örmüş. Seyhan Soylu’nun iddialarına göre çiftin ilişkileri çok ciddi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!