banner2

Oyuncu Civan Canova'dan sevenlerini kahreden haber! Acı haberi hastaneden duyurdu

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Civan Canova'dan sevenlerini üzen bir haber geldi. Bir video çekerek sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, 15 gündür hastanede olduğunu duyurdu.

Magazin 05.08.2022, 00:17 05.08.2022, 00:34
Abone ol
Oyuncu Civan Canova'dan sevenlerini kahreden haber! Acı haberi hastaneden duyurdu

Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu Civan Canova, hastane odasından bir video paylaşarak üzücü haberi sevenlerine duyurdu. Birkaç ay önce hastaneye başvurduğunu ve akciğerinde kitle tespit edildiğini söyleyen Canova, 15 gündür hastanede olduğunu ve birkaç gün sonra taburcu olacağını açıkladı.

"GECE UYUTMAYACAK KADAR AĞRILARIM BAŞLADI"

Usta oyuncu, Instagram'da yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Size vereceğim haber güzel değil ama vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da gayrı ihtiyari sıçradı tabi, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm.

Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. MR çekildi ve doktor 'Protez taktırman gerek' dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar. Hastaneye geldim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Ama o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü Akciğer filmi çekerken, belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün sonra taburcu edecekler."

Oyuncuya hem ünlü isimlerden hem takipçilerinden geçmiş olsun mesajı yağdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!