banner2

Oryantal Didem'den şaşırtan çıkış: Ben namussuz değilim!

10 yaşından beri sahnelerde olan Oryantal Didem Kınalı, özel hayatının bilinmeyenlerini anlattı. Mesleğinde mücadele ettiği zorlukları anlatan Kınalı, "Ben namussuz değilim" diyerek isyan etti.

Magazin 03.02.2022, 14:50 03.02.2022, 16:01
Abone ol
Oryantal Didem'den şaşırtan çıkış: Ben namussuz değilim!

Oryantal Didem Kınalı, Katarsis'te Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın bu haftaki konuğu oldu. Ünlü oryantal, çocukluğundan bugüne kadar yaşadıklarını anlattı. 

"KÖTÜ BİR İŞ YAPMIYORUM"

Sahnede başka bir Didem, evde başka bir Didem olduğunu söyleyen Kınalı, "Ben insanların hep şöyle bakmasını istedim; Ailenin kızı olarak. Evet, ben dansçıyım ama kötü bir iş yapmıyorum, namussuz değilim. O gözle bakanlar var ama ben öyle biri değilim. Bu işi iyi yaptığımı düşünüyorum." diye konuştu.

"KOCAM DUYMASIN BENİ DÖVER"

"Oryantal kıyafetini ben tasarlamadım, ben dünyada yokken de vardı bu kıyafetler daha da açıktı." diyen Didem Kınalı, oryantal dansın aşağılanmasına üzüldüğünü dile getirdi. Kınalı, "Yurtdışında küçük kızlara eğitim veriyorum Türkiye’de yetişkin kadına kocasından gizli derse geliyor  'kocam duymasın beni döver.' diyor." dedi.

İBRAHİM TATLISES 'GELMEZSEN BEN GELİP ALIRIM' DEDİ

İbo Show'a başlama serüvenini anlatan ünlü oryantal, "Ünlü olmak gibi bir arzum da yoktu. Bir gün telefon çaldı 'İbo Show’a oryantal lazım' dendi. Ne kadar para vereceklerini sordum. Stüdyoda seçme yaptılar. Dans ettikten sonra İbrahim Bey’i aradılar anlaşma sağlandı. Bir gün sonra aradılar anlaşmayı iptal ettiklerini söylediler. Bir ay sonra tekrar çağırdılar.  İbrahim Bey aradı 'gelmezsen ben gelip alacağım seni' dedi. 6 yıl kadar beraber çalıştık." ifadelerini kullandı. 

AJDA PEKKAN KULİSE GELİP BENİ UYARDI

Kınalı, açıklamasının devamında şöyle konuştu:

"Şöhret denen şeyden haberim yoktu. Ajda Hanım bir gün kulisime geldi 'Şöhret ateşten gömlektir kızım' dedi. Senden istediğim 'paranı tut, malvarlığı yap, hayatını dizginle' sözleriyle uyardı."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!