Yandex Metrica

Sitede Ara

Ortalığı birbirine katmıştı.. Bülent Ersoy taksi kriziyle ilgili konuştu! 'Başlarım sizin taksinize..'

Ortalığı birbirine katmıştı.. Bülent Ersoy taksi kriziyle ilgili konuştu! 'Başlarım sizin taksinize..'

Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta Nişantaşı'nda görüntülenmiş, alışveriş yaptıktan sonra taksiye binmek istemişti. Ancak taksi bulamayan Diva, olay çıkarmıştı. Sanatçı, o geceyle ilgili konuştu.

Magazin

14.03.2024, 18:07

Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta alışveriş yapmak için Nişantaşı'na gelmişti. Eve dönmek isteyen sanatçı, soğuk havada uzun süre taksi bekleyince sinirlerine hakim olamamıştı. Üşüdüğünü söyleyerek bağıran 69 yaşındaki sanatçıya İspark görevlileri yardım etmişti. Hızlı bir şekilde taksi bulunduktan sonra Ersoy, evinin yolunu tutmuştu.

Diva lakaplı sanatçı, kostüm provası için yine Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Gazetecileri görünce aracından içeri doğru yönelen sanatçı, basın mensuplarının "Bülent Hanım küs müyüz?" sorusuna "Ne münasebet" yanıtını verdi.

"OLACAK İŞ DEĞİL"

Asansöre binen sanatçı, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ersoy, taksi krizinin yaşandığı geceyi şöyle anlattı:

"Bekle bekle taksi gelmedi. Bu ne biçim işmiş? Şaşkın kaldım. Olacak iş değil. Niye bu taksilere böyle bir şey oldu. Yarım saat kadar bekledim. Başlarım dedim sizin taksinize de. Tabii yine taksi kullanırım. Bugün Gülşah beni aldırdı."

"BUNLAR NAZİK İŞLER"

Gazetecilerin "Bu yıl aşk olsun mu?" sorusuna kahkaha atan Ersoy, "Evet efendim. Bunlar nazik işler" şeklinde yanıt verdi. Sanatçı, röportajın sonunda "Bir konuşmadığımız asansör kalmıştı, onu da yaptık" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading