banner2

Olaylı şekilde ayrılmışlardı! Dilan Çiçek Deniz'i çabuk unuttu! Thor Saevarsson başka bir kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz aylarda Thor Saevarsson ile nişanlanmış birkaç gün önce ise yollarını ayırmıştı. İzlandalı yönetmen başka bir kadınla dudak dudağa görüntülendi.

Magazin 21.11.2022, 22:12 21.11.2022, 22:30
Abone ol
Olaylı şekilde ayrılmışlardı! Dilan Çiçek Deniz'i çabuk unuttu! Thor Saevarsson başka bir kadınla sarmaş dolaş yakalandı

Son olarak Kusursuz Kiracı dizisinde ve Netflix'in Kal filminde rol alan Dilan Çiçek Deniz, filmdeki sahnelerle adından söz ettirmişti. Bir süredir İzlandalı yönetmen Thos Saevarsson ile aşk yaşayan Deniz, geçtiğimiz günlerde nişanı atmıştı. İkilinin şiddetli bir kavga yaşadığı, Thor'un kıskançlıklarından sıkılan Deniz'in bu nedenle nişanı attığı öne sürülmüştü. 

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLENDİ

Birbirlerini tek kalemde silen çiftten Saevarsson, Kuruçeşme'de bir mekanda arkadaşlarıyla sabaha kadar eğlendi. 

Eski sevgilisini çabuk unutan Thor, arkadaşlarıyla vedalaşırken bir kız arkadaşını dudağından öpmeye çalışırken objektiflere takıldı. Thor, o anlar kameraya alan muhabirlere de müdahale ederek görüntüleri sildirmeye çalıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!