banner2

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'e doğum günü hediyesi ne aldı? Oğuzhan Koç doğum günü hediyesi ne?

Kahramanmaraş’ta meydan gelen depremin ardından verdikleri kampanyalarla adından söz ettiren ünlü çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’den üst üste paylaşımlar geldi. Paylaşımlarda herkesi deprem bölgesine yardıma çağıran çiftten arasında inanılmaz gelişmeler yaşandı. Sosyal medya hesabından Demet Özdemir’in doğum gününü kutlayan Oğuzhan koçun mesajı merak edildi. Peki, Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'e doğum günü hediyesi ne aldı? Oğuzhan Koç doğum günü hediyesi ne?

Magazin 02.03.2023, 15:25 02.03.2023, 18:42
Abone ol
Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'e doğum günü hediyesi ne aldı? Oğuzhan Koç doğum günü hediyesi ne?

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde bir istekte bulunarak, herkesi doğum günü hediyesi olarak deprem bölgesine yardıma davet ederken, eşi Oğuzhan Koç ise sosyal medya hesabından paylaşım yaparak eşi Demet Özdemir'in doğum gününü duygusal bir not ile kutladı. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'e doğum günü hediyesi ne aldı? Oğuzhan Koç doğum günü hediyesi ne?

OĞUZHAN KOÇ’UN HEDİYESİ NE?

Oğuzhan Koç, büyük kayıplar verdiğimiz asrın felaketi nedeni ile eşinin doğum gününü şu sözlerle kutladı: Bu sefer buruk anıyoruz doğduğun günü... İyi ki doğdun benim diğer yarım. Hem ailemiz, hem ülkemizin mutlu, huzurlu günleri için dua ediyorum.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!