banner2

O Ses Türkiye bu sezon yayınlanacak mı? Yıldız Tilbe açıkladı

O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda Yıldız Tilbe'nin jüri koltuğunda oturacağı konuşuluyordu. Tilbe beklenen açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

Magazin 22.09.2022, 11:56 22.09.2022, 14:11
Abone ol
O Ses Türkiye bu sezon yayınlanacak mı? Yıldız Tilbe açıkladı

Acun Ilıca'nın O Ses Türkiye için hangi isimlere teklif götüreceği ve programın bu yıl yayınlanıp yayınllanmayacağı konuşulurken beklenen açıklama Yıldız Tillbe'den geldi. Bu yıl Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün jürideki koltuklarının hazır olduğu belirtilirken Hadise'nin jüride yer alıp almayacağı kesinlik kazanmamıştı.

'EBRU GÜNDEŞ'İ HADİSE'YE TERCİH ETMEDİM'

Geçen yıl Ilıcalı, Hadise yerine Ebru Gündeş ile yoluna devam etme kararı almıştı. Ancak bu karar çok tartışılınca Acun Ilıcalı bir açıklama yaparak, “Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap de var gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir” ifadesini kullanmıştı.

YILDIZ TİLBE AÇIKLADI

O Ses Türkiye jüri koltukları için Yıldız Tilbe ve Hadise'ye teklif gittiği konuşulurken Tilbe'den açıklama geldi. Yıldız Tilbe, dün twitterda yaptığı paylaşımda kendisine jüri üyeliği gelmediğini söyledi ve "Zaten bu sene O Ses Türkiye yokmuş bildiğim kadarıyla" dedi. TV 8'den ise bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!