banner2

Nusret yüz felçi mi geçirdi? İngilizcesiyle alay konusu oldu

Türkiye'nin kebap duayeni Nusret, Londra'dan paylaştığı son vidyo ile alay konusu oldu. Sanki yüz felci geçirmişçesine dudaklarını sağa kaydırarak konuşan Nusret'in kiminle dalga geçtiği anlaşılamadı.

Magazin 12.11.2021, 16:13
Abone ol
Nusret yüz felçi mi geçirdi? İngilizcesiyle alay konusu oldu

Türkiye'nin en ünlü kebapçısı Nusret Gökçe son yayınladığı görüntüyle dillere düştü. Önceki konuşma tarzından oldukça farklı bir kimliğe büründüğü dikkat çeken Nusret, İngilizce tiradı sırasında dudaklarını yüz felci geçirmişçesine sağa kaydırdı. 

Londra'daki Park Tower Otel'de hizmete açtığı 'Nusr-Et Steakhouse' adlı lokantada çekildiği anlaşılan görüntüde Nusret, İngiltere'nin başkentini çok sevdiğini, kendisi için altın değerinde olan Londra'nın 'büyük rüyası olduğunu' dile getiriyor. 

"İngilizceyi bir İngiliz gibi konuşuyorum" ifadeleri dikkat çeken Nusret'in sözkonusu vidyoyu İngilizlerle dalga geçmek amacıyla çekip çekmediği tam olarak anlaşılamadı. 

Sosyal medyada binlerce kişi "Nusret yüz felci mi geçirdi?", "İngilizceyi neden böyle konuşuyor?", "Kiminle dalga geçti?", "Nusret önceki vidyolarında daha 'normal'di, şimdi niye bu şekle bürünmüş?" şeklinde sorular sordu. 


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!