banner2

Nurgül Yeşilçay’dan hayranlarını sevindiren haber! O projeyle ekranlara dönüyor…

Nurgül Yeşilçay yeni dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesi hayranlarını sevindirdi.

Magazin 21.01.2022, 20:33 21.01.2022, 20:34
Abone ol
Nurgül Yeşilçay’dan hayranlarını sevindiren haber! O projeyle ekranlara dönüyor…

Happy Valley'nin yerli uyarlaması ‘Son Nefesime Kadar’ adıyla Fox TV'de yayınlanacak. Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban olacak. Nurgül Yeşilçay bu haberi "Geliyor gelmekte olan" ifadeleriyle paylaştı. BBC Studios, Happy Valley formatının lisansını Pastel Film’e verdiğini duyurdu. Ülkemizde ‘Son Nefesime Kadar’ adıyla uyarlanan dizi güçlü ve kalabalık kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

NEREDE YAYINLANACAK?

Happy Valley formatının yerli uyarlamasında Catherine Cawood rolünde Nurgül Yeşilçay, Catherine’in eski kocası Richard Cawood karakterinde Emre Kınay ve Tommy Lee Royce rolünde Emre Bey seyirci karşısına çıkacak. Ertan Saban ise dizinin yeni karakteri olarak öne çıkacak. Hatice Meryem’in yazdığı, Deniz Dikilitaş’ın yönettiği dizi FOX’ta seyirciyle buluşacak. Merakla beklenen projeden ilk fotoğrafta geldi.

DİZİNİN KONUSU NE?

Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!