Yandex Metrica

Nilüfer Açıkalın’a şok suçlama: Babamın parasıyla jigolo tuttu

Nilüfer Açıkalın’a şok suçlama: Babamın parasıyla jigolo tuttu

Oyuncu Nilüfer Açıkalın’ın eski sevgilisi Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz, "Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor" şeklinde paylaşım yaptı.

Magazin

02.04.2024, 20:09

Bir dönemin konuşulan isimlerinden biri olan deneyimli oyuncu Nilüfer Açıkalın, yönetmen Orhan Oğuz ile 19 yıl süren bir ilişki yaşadı. Ancak bu ilişkiye, yönetmenin ilk evliliğinden olan kızı Ebru Oğuz hep karşıydı. İddiaya göre Ebru, beraberlik boyunca Nilüfer Açıkalın'a hep saygısız davrandı, hakaretler savurdu. Açıkalın ise sevgilisine duyduğu saygı nedeniyle üvey kızına ses çıkarmıyor, bu hakaretleri sineye çekiyordu.

''JİGOLO TUTMUŞ''

Nilüfer Açıkalın, ünlü yönetmenle beraberliği bitince, Jehat Hekimoğlu ile yeni bir ilişkiye başladı. Ebru Oğuz ise sosyal medyada Nilüfer Açıkalın'ı hedef alan "Babamın parasıyla kendisine jigolo tutmuş. Paraları yemeye devam ediyor" diye paylaşım yaptı.

CEZALANDIRILSIN TALEBİ

Savcılığa başvuran Açıkalın; Ebru Oğuz'un kendisine ve sevgilisine sarf ettiği sözler için cezalandırılmasını talep etti.

MÜZİSYEN ERKEK ARKADAŞI VAR

Yaklaşık 20 yıl beraber olduğu yönetmen Orhan Oğuz’la yolları ayrılan Nilüfer Açıkalın, müzisyen Jehat Hekimoğlu ile birlikte.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading