banner2

Nergis Nesrullayeva kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Cem Belevi, İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile mi aldattı?

Şarkıcı Cem Belevi ve meslektaşı İrem Derici'nin ayrıldığı iddiası sosyal medya gündem oldu. Ünlü sanatçıları hayranları olayın asıl yüzünü öğrenmeye çalışırken  Cem Belevi, İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edildi. Peki, Nergis Nesrullayeva kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte detaylar...

Magazin 09.05.2022, 00:20
Abone ol
Nergis Nesrullayeva kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Cem Belevi, İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile mi aldattı?

Magazin camiası İrem Derici'nin aldatılma olayını konuşuyor. Magazin kulislerine göre; Cem Belevi, İrem Derici'yi ikinci kez aldattı. Şimdi herkes, Cem Belevi'nin yeni sevgilisi Nergis Nesrullayeva kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, mesleği ne? gibi sorulara yanıt arıyor. İşte merak edilenler...

AŞK BİTTİ

 2. Sayfa Programının haberine göre; Cem Belevi, İrem Derici'yi ikinci kez aldattı. 

Cem Belevi ve İrem Derici'nin aşkı sona erdi. Nergis Nesrullayeva ile adı aşk dedikodularına karışan Cem Belevi'nin İrem Derici'yi ikinci kez aldattığı ortaya çıktı. 

"SALTANAT SONA ERDİ ÇEYREK POPÇU"

Haber hakkında resmi açıklama gelmese de İrem Derici sosyal medya hesabından, ''Saltanat sona erdi. Çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.'' dedi.

NERGİS NESRULLAYEVA KİMDİR?

Nergis Nesrullayeva Best Model yarışmasına katılmıştır. Ünlü mankenler ve modeller arasında yer alıyor. Pandemi döneminde oyunculuk eğitimi aldı. İnstagram adresi @nergisnesrullayeva'dır ve yaklaşık 20 bin takipçisi bulunuyor. İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!